hakkımızda

Misyonumuz

Yedek parça satışındaki deneyimimizi otomotiv yedek parça sektörünün her alanında temini ve müşterilerimize ulaştırılması.

Vizyonumuz

Konusunda deneyimli olan tüm personelimiz ile birlikte satış ağımızı genişletmek, sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilmek.

Hızlı Kargo

Stoklarımızdaki tüm ürünleri müşterilerimize hızlı ve sağlam şekilde ulaştırılmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında ve en uygun fiyat ile karşılamak ilk hedefimizdir.

hakkımızda

Firmamız tüm Japon ve Kore hafif ticari ve binek araçlarının yedek parçalarının toptan ve perakende olarak satışını yapmaktadır. Firmamız, kurucumuz İlker Öner’in 1999 yılında başladığı meslek hayatını çeşitli şirketlerin toptan ve perakende satış pazarlama ve ithalat birimlerinde bulunarak edindiği ve yılların bilgi birikimi ile 2015 yılında kurulmuştur.

Tüm bu ürün gamına CVT ve DSG şanzıman parçalarını da ekleyerek e-ticaret sektörüne atılım yapmış bulunmaktayız. Uygun fiyat orijinal ve yan sanayi ürün alternatifleriyle, geniş tedarik alanı ve hızlı sevkiyat prensibi ve güler yüzlü tezgahtarlık anlayışıyla müşteri odaklı ve çözüme yönelik hizmet anlayışıyla çalışmayı ilke ediniyoruz.

Uygun fiyat - Hızlı kargo

Yedek parça aramaya son!

CvtTürk.com olarak siz değerli müşterilerimizin aradığı yedek parçaları geniş ürün gamı ve en uygun fiyat avantajıyla adresinize teslim ediyoruz.

Scroll to Top